FORMULIME INOVATIVE PËR NJË BIZNES TË KOZMETIK TË SUKSESSHËM.

A dëshironi të zgjeroni biznesin tuaj me linjën tuaj kozmetike? Laboratori ynë, me fillimet që nga viti 1964, ofron linja 100% të personalizuara – formulime, lëndë të para, aroma, përbërës aktivë inovativë – dhe linja të gatshme për shitje, për t’u personalizuar me logon tuaj.

Certifications

PRODUKTET

LINJA KOZMETIKE PLOTËSISHT TË PERSONALIZUARA PËR PALË TË TRETA

Me këtë zgjidhje ju mund të krijoni produktin ose linjën tuaj, për ta personalizuar në çdo mënyrë: nga formulimi me zgjedhjen e lëndës së parë, aromën, përbërësit aktivë më në modë e deri te paketimi. Skuadra jonë, e përbërë nga kozmetologë, ekspertë dhe teknikë, do t’ju mbështesë në çdo hap për të krijuar një linjë kozmetike efektive dhe konkurruese. Porosia minimale e kërkuar është midis 1000 dhe 3000 njësish dhe ne mund të plotësojmë porositë deri në mbi 10,000 njësi.

LINJA KOZMETIKE ME ETIKETA PRIVATE PËR T’U PERSONALIZUAR ME LOGON TUAJ

Me këtë zgjidhje ju mund të keni një produkt “gati për përdorim” për ta personalizuar me markën tuaj. Thjesht zgjidhni nga mbi 200 formulimet e ofruara me paketimin tonë standard. Porosia minimale e kërkuar është 500 njësi.

LINJAT TONA KOZMETIKE

Për të përmbushur nevojat specifike të klientëve, kozmetika jonë është formuluar në bazë të llojit të lëkurës, moshës dhe gjinisë.

KUJDESI PËR LËKURËN

Kremra hidratues, antiplakje, për maskë, serume, shtresim, pastrim

KUJDESI PËR TRUPIN

Trajtime specifike, kremra hidratues, shtresim, pastrim, vajra

 

KUJDESI PËR BEBEN

Kremra mbrojtës, kremra hidratues, kremra pastrues, vajra

KUJDESI KUNDËR DIELLIT

Kremra kundër diellit me SPF, aktivizues të nxirjes, kremra pas diellit

KUJDESI PËR FLOKËT

Shampo, balsam, kremra, maska

PARFUME

Parfume dhe aroma për njerëz dhe ambiente


KAPACITETI PRODHUES

Sisteme të prodhimit të osmozës së kundërt për ujë të pastër dhe mikrobiologjikisht të sigurt për prodhim

Makineri për kapacitete të ndryshme prodhimi: nga 30 deri në 1000 litra.

Linja paketimi gjysmë automatike dhe automatike

CERTIFIKIMET

Dermatologically tested
Nickel tested
Cosmos Organic
Halal
Vegan product
nature.org

SHËRBIMET

Zhvillim formulimesh


Kërkim aktiv i bazuar në rezultatet që duhet të garantojë kozmetika, përzgjedhja e përbërësve dhe aromave, prova të qëndrueshmërisë dhe të kënaqësisë.

Kërkimi i paketimit


Për krijimin e një linje për palët e treta, ne ju mbështesim në zgjedhjen e paketimit, duke pasur parasysh tregun e synuar.

Studio grafike


Mbështetje grafike për përshtatjet grafike, futjen e logos. Nëse kërkohet mbështetje në strategjinë e komunikimit dhe në krijimin e materialeve reklamuese.

Detyrimet ligjore


Nga menaxhimi i të gjitha praktikave të regjistrimit tek CPNP (Portali i Njoftimit të Produkteve Kozmetike) për marketing në Evropë, deri te krijimi i PIF (Skedari i Informacionit të Produktit) – dosja e sigurisë së produktit, e detyrueshme në Evropë

ARRITJET TONA

+200

formulime të gatshme për përdorim

+60

vite eksperiencë

+600

klientë aktivë në Itali dhe jashtë shtetit

KONTAKT

.

Mësoni se çfarë mund të bëjmë për ju

Nëse dëshironi të merrni më shumë informacion dhe të mësoni se çfarë mund të bëjnë për ju Laboratorët e Kozmetikës Camorak, na telefononi ose na shkruani. Në do të ishim më se të lumtur të flisnim me ju për projektet tuaja.

  EMRI*

  EMAIL*

  BIZNESI I ORIGJINËS

  MESAZH

  Jam i interesuar për Kozmetikë për Palë të Treta
  Jam i interesuar për Kozmetikë Standarde

  NE

  .

  60 VITE KËRKIM KOZMETIK

  Camorak është një kompani historike italiane, e cila mban lart flamurin e Made in Italy në fushën e kozmetikës dhe kozmetikës së përparuar.